در حال بارگذاری

قوانین و مقررات

کاربر گرامی, خواهشمند است به منظور استفاده بهینه از خدمات بیمبرد مطالب ذیل را با دقت مطالعه فرمایید . ورود کاربران به این وبسایت و خرید بیمه نامه به معنای مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات آن می باشد لازم به ذکر است این وبسایت برا اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت ، مقررات حاکم بر تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده ، آیین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی بیمه و قوانین و مقررات و عرف بیمه گری فعالیت می نماید . و طرفین ملزم به رعایت آنها خواهند بود . شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود. و در صورت هر گونه ابهام با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط عمومی

بیمه نامه :

عقدی است که در آن بیمه گر متعهد می شود در ازاء پرداخت حق بیمه از سوی بیمه گذار ، در صورت بروز خسارت به موضوع مورد بیمه بر اساس شرایط بیمه نامه نسبت به جبران آن اقدام نماید.

بیمه گر :

شخصی است حقوقی که بر اساس قانون بیمه و مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردیده است و مجاز به ارایه خدمات می باشد و جبران خسارات و پرداخت غرامات ناشي از حوادث احتمالي طبق شرايط مقرر در بيمه نامه را عهده دار خواهد بود .

بیمه گذار :

شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در بیمه نامه درج می گردد و با پرداخت حق بیمه جان ، مال یا مسئولیت خویش و یا فرد دیگری را برای مدت مشخص و معین تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

مشتری یا کاربر :

شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که در سایت بیمبرد اقدام به ثبت سفارش و یا خرید بیمه نامه و یا استفاده از خدمات بیمبرد برای خود و یا هر فرد دیگری می نماید و متعهد به پرداخت حق بیمه می باشد و موظف است کلیه قوانین و مقررات حاکم در بیمبرد می باشد.

شرایط اختصاصی

بیمبرد یک سامانه فروش آنلاین بیمه بوده و در آن هیچ گونه کالای فیزیکی که دارای ارزش فیزیکی باشد به فروش نمی رسد. کلیه بیمه نامه های عرضه شده در بیمبرد تابع شرایط عمومی و خصوصی شرکت بیمه گر می باشد که مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کلیه خدمات بیمبرد رایگان می باشد ولی خرید از آن مستلزم پرداخت حق بیمه می باشد. تمامی حق بیمه های اعلام شده در بیمبرد بر اساس نرخ های ارایه شده از سوی شرکت های بیمه گر می باشد .
خرید از بیمبرد آسان ، سریع و ساده می باشد .کاربر بر اساس نوع بیمه نامه درخواستی اطلاعات اولیه برای استعلام نرخ حق بیمه را ثبت می نماید. پس از آن بر اساس حق بیمه های اعلام شده توسط سامانه ، یکی از شرکت های بیمه گر را انتخاب می نماید. در مرحله بعد با ورود به پنل کاربری و یا ثبت نام نسبت به ارایه اطلاعات تکمیلی اقدام کرده و در مرحله آخر از طریق درگاه بانک حق بیمه را پرداخت می نماید. بیمه نامه پس از صدور توسط بیمه گر به آدرس اعلام شده ارسال می گردد.
کلیه خدمات ارایه شده اعم از استعلام و یا فروش بیمه نامه بر اساس درخواست و اطلاعات ثبت شده توسط کاربر می باشد. به همین علت مسئولیت ارایه اطلاعات صحیح بر عهده کاربر می باشد و مسئولیت هرگونه اشتباه و جبران ضرر و زیان بر عهده کاربر می باشد. پس از صدور بیمه نامه توسط شرکت بیمه گر درخواست هرگونه تغییر ، ابطال و یا فسخ بیمه نامه منوط به موافقت بیمه گر می باشد.

ساعات کار بیمبرد :

بیمبرد در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر روز از ساعت 8 الی 16 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 13 مشغول به کار می باشد. البته در روزهای تعطیلات رسمی بیمبرد نیز تعطیل می باشد.

صدور بیمه نامه :

کلیه درخواست های خریدثبت شده در بیمبرد در طول ساعات اداری ، در همان روز از سوی بیمه گر صادر شده و برای کاربر ارسال می گردد. در صورت ثبت درخواست خرید پس از ساعت اداری ، بیمه نامه در اولین روز کاری بعد از آن در دست اقدام قرار خواهد گرفت.
ولی تمام تلاش بیمبرد این است که بیمه نامه در حداقل زمان ممکن صادر و به مشتری ارسال گردد.

فسخ و یا ابطال بیمه نامه :

کاربر مختار است در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و هنوزبیمه نامه صادر نشده باشد، تمام مبالغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد . ولی چنانچه این درخواست پس از صدور بیمه نامه باشد تابع شرایط عمومی و اختصاصی بیمه نامه بوده و در هر صورت منوط به موافقت شرکت بیمه گر می باشد.

راه های اتباطی :

ارتباط بیمبرد با کاربران و مشتریان تنها از طریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در قسمت تماس باما درج شده، می باشد. و هرگونه ارتباط به نام بیمبرد از راه های دیگر سوء استفاده محسوب گردیده و پیگرد قانونی دارد.
ضمناً در صورت نیاز به برقراری تماس با کاربر توسط بیمبرد از شماره تلفن ، ایمیل و آدرس ثبت شده در کاربر در سامانه خواهد بود.
البته کاربران می توانند از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توییتر ، فیسبوک از فعالیت های بیمبرد مطلع شوند.

حریم خصوصی :

بیمبرد خود را متعهد به حفظ حریم شخصی کاربران خود می داند و به آن احترام می گذارد و با تمام توان برای حفظ اطلاعات شخصی کاربران تلاش نموده و با بکارگیری به روزترین تکنولوژی ها و حرفه ای ترین پرسنل با افزایش امنیت بیمبرد ، اطمینان و رضایت کاربران را جلب نماید.
به منظور ارائه ی خدمت بهتر و مستمر، تمام مشخصات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و... در پایگاه های داده ی بیمبرد ثبت و نگه داری می شود. بیمبرد متعهد است که ضمن رعایت حسن امانت داری از این اطلاعات صرفا در راستای منافع کاربر و ارائه خدمات مناسب تر به وی استفاده نماید. بیمبرد متعهد است به محض درخواست کاربر، نسبت به حذف اطلاعات از پایگاه داده های خود اقدام نماید .
بیمبرد به منظور اطلاع رسانی و اعلام سررسید زمان انقضای بیمه نامه ها ، خدمات جدید و کمپین ها و بسته های تخفیف ، مناسبت ها و... برای کاربران ایمیل یا پیامک ارسال می نماید . در صورتیکه کاربر تمایل به دریافت اینگونه پیام ها نداشته باشد می تواند درخواست لغو را از پروفایل کاربری خود ارسال نماید.
در عین حال کاربران مسئول حفظ اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود می باشند. و در برابر تمام فعالیت های انجام گرفته از طریق نام کاربری خود متعهد و مسئول می باشند.

مالکیت معنوی :

تمامی اطلاعات موجود در بیمبرد مانند لوگو ، مطالب ، محتوا ، متن ها ، طرح های گرافیکی موجود در بیمبرد جزء اموال بیمبرد محسوب گردیده و بیمبرد نسبت به آنها دارای ملکیت معنوی می باشد. و هرگونه کپی برداری و استفاده از و نشر آنها به موافقت کتبی بیمبرد ، حق پیگرد قانونی را برای بیمبرد محفوط می دارد.

در صورتی که در آینده قوانین فوق ، رویه‏‌ها و خدمات بیمبرد تغییر نماید . در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد . لذا کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است و مستمراً ، ضمن مطالعه از آخرین شرایط آگاه شود .